آموزش ساخت اپل آیدی (Apple ID) – مشکلات و دلایل

آموزش ساخت اپل آیدی – ( apple id )  حتما تا به حال عبارت آموزش ساخت اپل آیدی  را در موتورهای جستجو سرچ کرده اید و به دنبال یادگیری و یافتن راهی برای ساخت اپل آیدی آمریکا بوده اید و احتمالات متوجه سایت ها و آموزش های متعددی هم شده اید که در آن ها به ساخت اپل آیدی آمریکا با استفاده از وب سایت اپل یا نرم افزار itunes  اشاره  نموده اند.

به اینترنت متصل شده اید نرم افزار را نصب کرده اید به سایت اپل مراجعه کرده اید  ip  خود را با استفاده از انواع مختلف vpn  و یا فیلتر شکن  برا ی دور زدن تحریم تغییر داده اید از آدرس های فیک یا واقعی استفاده کرده اید و ......  اما  هنوز مشکل سر جای خود باقی است .

چرا نمی شود اپل ایدی ساخت؟

نکته قابل توجه در اکثر این آموزش ها برای ساخت اپل آیدی این است که در آن ها به نکاتی اشاره شده است که اکثرا همه می دانند و همه یکبار این مسیر را طی کرده اند اما به دلایل متعددی قادر به ساخت اپل آیدی نبود ه اند دلایلی مثل:

   ارور contact itunes support ….

   ارور مربوط به  payment  و نحوه پرداخت و آدرس.

   مشکل مربوط به عدم وریفای شدن اپل آیدی بعد از ساخت توسط itunes  ( اکانت را توسط سایت اپل ساخته اید اما هنگام وریفای کردن در نرم افزار itunes  با ارور مواجه شده اید.)

      ارور های هنگام ساخت و غیره  .....

البته بگذریم از اینکه بعضی از این آموزشها  یا قدیمی هستند و تغییرات مربوط به ساخت را در نظر نگرفته اند و حتی تصاویر این آموزش ها نیز تکراری و قدیمی است و از یکدیگر کش رفته اند.

همینطور بگذریم از آموزش هایی که آموزش آن ها اشتباه است تا شما نتوانید اپل آیدی بسازید .

جالب است که در یکی از این مقالات که متعلق به یک مجله اینترنتی معتبر بود  مشاهده کردم که نویسنده مقاله نوشته است :

" بعد از طی مرحله 5 و 6 اگر خوش شانس باشید  و با ارور مواجه نشوید اپل آیدی شما ساخته شده است . "

جالب است باید به شانس متوسل شد تا یک اکانت ساخته شود حال سوال این است که اصلا چرا باید چنین مقاله ای را مطالعه کرد.

مطالب متعدی وجود دارد که در آن به ساخت اپل ایدی امریکا اشاره شده است که می تونید در اینترنت به آن ها مراجعه کنید و تعداد این آموزش ها به قدری زیاد است که نوشتن یک مطلب  دیگر برای این مسئله کاری بیهوده است.

چیزی که در این مقالات به آن ها اشاره نشده است این است که آیا راه یا روشی وجود دارد یا نه ؟  و دلایل این همه ارور چیست؟  چرا یک نفر می تواند اکانت بسازد اما دیگری نه و در نهایت چه راه بدون دردسری و جود دارد؟؟؟

قبلا به این اشاره کردیم که چرا خرید اپل آیدی و اینکه بسیاری از افراد اقدام به خرید اپل آیدی معتبر آمریکا میکنند.

احتمالا با این مشکل مواجه شده اید که اکانتی را خریده اید و اکانت شما بعد از مدتی بلاک شده است و به دلیل عدم دسترسی به ایمیل یا ایمیل نجات و امکان تغییرات در آن حساب شما مسدود شده است.

و همینطور دیگر به آیکلود خود نیز دسترسی ندارید .

مشکل به اینجا ختم نمی شود برای ساخت اپل ایدی به فروشکاه های سطح شهر مراحعه میکنید که یا اپل ایدی را به صورت کارت به شما می فروشند که بعضا این کارت ها دارای مشکلاتی هستند مانند اینکه  اکانت به دلیل مدت زمان زیادی که از ساخت آن گذشته و استفاده نشده است توسط اپل بلاک یا disable  شده است .و شما به ایمیل آن دسترسی ندارید.

یا اینکه برای ساخت اکانت از شما مبلغ بالایی طلب میکنند و باید اطلاعات ایمیل خودرا برای تایید یا وریفای کردن اپل آیدی در اختیار آن ها بگذارید.

آیا امکان داشتن یا خرید اپل ایدی معتبر امریکا با قیمت مناسب وجود دارد؟؟؟؟ 

 مهمترین دلیل در ساخت اپل آیدی بحث ip  و تغییر آن است که اکثرا از فیلتر شکن یا vpn های مختلف که یا رایگان هستند یا خریداری شده است استفاده میکنند باید بدانیم اگر شما به این فیلترشکن ها دسترسی دارید دیگران هم دارند و چون این ابزار ها دارای  ip   عمومی هستند در دسترس همه قرار دارند پس اگر یک نفر بتواند با آن اپل ایدی بسازد شخص دیگر نمی تواند به دلیل اینکه طبق قوانین اپل با یک آی پی نمیتوان بیش از یک  اکانت در روز ساخت.

این مسئله در سایر روش ها مثل روش استفاده از ماشین مجازی و غیره هم رخ میدهد .

والبته همه  این ها درصورتی است که اکانت vpn شما  دارای قابلیت های زیر باشد و این کارها را به درستی انجام دهد:

  • قابلیت پنهان کردن موقعیت شما : none detected  و  hide your ip  بودن.
  • دارای قابلیت prevent ip leak
  • درای قابلیت prevent dns leak
  • تغییر آدرس مک mac address
  • قابلیت بستن  Web RTC   ( قابلیتی که اپل از طریق این قابلیت علی رغم اقدام شما در تغییر آی پی باز هم میتواند به موقعیت و ip  حقیقی شما پی ببرد که  دلیل آن  ساختار مرورگر یا باگ مرورگر شما است.)
  • قابلیت کوکی در اتصال به اینترنت که برای شناسایی در اتصال به اینترنت توسط سایت ها استفاده می شود و استفاده آن توسط اپل کمک به شناسایی شما میکند.

حال سوال اینجاست افرادی که به ساخت اپل ایدی اقدام میکنند چه میکنند ؟؟؟؟

اول باید به ip   اختصاصی دسترسی داشت که خرید آن  برای یک کاربر و مصرف کننده به دلیل اینکه هزینه بالاتری از خرید  یک  اپل آیدی دارد منطقی و مقرون به صرفه نیست.

یا خرید یک  vps   آمریکا برای ساخت که هزینه به مراتب بالاتری دارد.

مشاهده میکنید که کار کمی سخت و هزینه بر شد اول آشنایی به مباحث شبکه برای دور زدن تحریم اپل و دوم ساخت آن  و  برای ساخت هزینه اش  بیشتر از خرید یک اپل ایدی می شود تازه اگر اپل ایدی که خودتان می سازید به درستی کار کند و بعد از مدتی به دلایل متعدد بلاک نشود .

راه حل چیست ؟؟

شما دو راه پیش رو دارید:

اول : اینکه تمام اقدامات بالا را انجام داده و هزینه های آن را هم بپردازید و به ساخت اپل آیدی به روش های معمول اقدام کنید ...

دوم:  با هزینه به مراتب پایین تر و بدون صرف وقت و مشکلات معمول اقدام به خرید اپل آیدی معتبر آمریکا با ایمیل معتبر و وریفای شده کنید و با خیال راحت آن را مدیریت و استفاده کنید.

وبسایت هایی که اقدام به ساخت اپل ایدی به تعداد بالا میکنند با صرف هزینه و وقت این اکانت ها را ساخته و در اختیار افراد قرار میدهند.

از این رو بسیاری از افراد برای دستگاه یا دیوایس اپلی خود که چندین میلیون هزینه کرده اند اقدام به خرید اپل آیدی معتبر امریکا میکنند که چند هزار تومان بیشتر هزینه ندارد و از بابت اکانت  و معتبر بودن و تائید شده بودن آن نیز مطمئن هستنتد و دیگر بابت مشکلاتی که در آینده امکان مواجه با آن را دارند نگران نخواند بود.

توصیه ما نیز همین هست در صورتی که مایل به خرید اپل ایدی معتبر امریکا هستید می توانید از طریق فروشگاه اپل آیدی فا به آدرس www.appleidfa.com   اقدام به خرید نمایید کلیه اپل آیدی های ساخته شده با ایمیل معتبر است که اطلاعات ایمیل آن ها  و امکان دسترسی به ایمیل دراختیار شما قرار میگیرد و وریفای شده هستند ؛ قابلیت اتصال به آیکلود  را دارند از طرفی دائمی و بدون محدودیت امکان استفاده از گیفت کارت دلاری و..... را دارند.

تاکنون هزاران نفر در 3 سال گذشته  اقدام به خرید اپل آیدی از سایت اپل آیدی فا کرده اند  و از خدمات آن بهرمند شده اند.