تغییر ایمیل اپل ایدی

شاید بعضی مواقع  نیاز داشته باشید که  ایمیل اپل ایدی خود را تغییر دهید. ( بسته به اینکه شما از چه اکانت ایمیلی استفاده میکنید) ممکن است شما اقدام به خرید اپل ایدی کارتی یا فیزیکی کرده باشید یا اپل ایدی را خریداری کرده اید که دارای ایمیل معتبری نیست یا شما امکان دسترسی به ایمیل اپل ایدی  را ندارید در اینصورت ممکن است که بخواهید برای حفظ امنیت اپل آیدی ایمیل اصلی اپل ایدی را تغییر دهید.

 ( تمامی اکانت های اپل آیدی فروشگاه اپل آیدی فا دارای ایمیل های معتبر هستند و امکان دسترسی به خود حساب ایمیل نیز فراهم است و رمز آن در اختیار شما قرار میگیرد تا بتوانید ایمیل و حساب را به طور کامل کنترل کنید تا دیگر نگرانی بابت هیچ مسئله ای نداشته باشید با خرید این اکانت ها و تغییر رمز و اطلاعات امنیت حساب شما  به طور کامل برقرار است و دیگر اجباری به تغییر ایمیل نیست فقط رمز ایمیل  را تغییر دهید.)

 توصیه می شود از خرید اکانت های اپل ایدی ارزان قیمت که بر روی میل سرورها ی شرکت ارائه دهنده کارت ها یا اکانتها به قیمت پایین 3000 یا 4000 یا 5000 تومان خودداری کنید به دلیل اینکه در این اکانت ها امکان دسترسی به ایمیل نیست  و شما از یک ایمیل نا امن برای اپل ایدی خود استفاده میکنید که در صورت تغییر ندادن این اکانت ها به دلیل دسترسی به ایمیل شما امکان دسترسی به اکانت شما را نیز دارند و امکان سرقت اطلاعات شما نیز هست.

 از انجایی که ایمیل متصل به اپل ایدی به عنوان نام کاربری یا شناسه یا  user name  اپل ایدی شما محسوب میشود  با تغییر در ایمیل ؛ اکانت شما از بین نمی رود و شما با این کار فقط نام کاربری خود را از ایمیلی به ایمیل دیگر تغییر داده اید. وتمام اطلاعات شما  شامل  مشخصات امنیتی نام و نام خوانوادگی و شارژ دلاری و غیره به حساب جدید منتقل می شود.

اما نکته مهم این است که قبل از تغییر ایمیل اپل آیدی اگر آن را روی icloud  ست کرده اید حتما قبل از تغییر sign out  کنید.

 به ترتیب مراحل زیر را طی کنید.

 • وارد وبسایت اپل به آدرس appleid.apple.com شوید.
 • در کادر های مربوط ادرس ایمیل فعلی و رمز عبور اپل آیدی را وارد کنید و وارد قسمت مدیریت اطلاعات اکانت اپل آیدی خود شوید.
  ورود به حساب کاربری در سایت اپل
 • در قیمت مدیریت حساب خود و بخش account روی دکمه edit  کلیک کنید.
  تغییر ایمیل اپل آیدی
 • روی گرینه change email address  کلیک کنید.
  اپل آیدی و تغییر ایمیل الیه آن
 • در کادری که باز می شود باید ایمیل جدیدی که مد نظر دارید را به درستی وارد کنید.و دکمه continue را بزنید.
  درج آدرس ایمیل اپل آیدی
 • به ایمیل جدیدی که وارد کردید رفته اپل برای شما ایمیلی تاییدی می فرستد که حاوی یک کد تایید 6 رقمی است این کد را در کادر وارد کنید و دکمه verify  را بزنید .وسپس بر روی گزینه Done  در قسمت Account کلیک کنید.
  کد ارسالی اپل آیدی
 • ایمیل شما که همان نام کاربری اپل آیدی شما بود تغییر کرد حال باید یکبار از حساب خود خارج شوید و دوباره وارد شوید  روی دکمه sign out  در بالا کلیک کنید وخارج شوید.
 • دوباره با ایمیل جدید و رمز عبوری که داشتید وارد شوید.
 • همچنین اگر در نرم افزار  itunes با گزینه verification is required مواجه شدید روی گزینه ok کلیک کنید. و سپس گزینه های آن را بدون تغییر باقی گذاشته و فقط روی Done کلیک کنید.
 •  تایید حساب اپل آیدی


 • تایید حساب اپل ایدی

شما با موفقیت ایمیل اپل آیدی خود را تغییر دادید .و نام کاربری شما همین ایمیل جدید است.