سوالات متداول

اختلاف قیمت اپل ایدی در بازار

اختلاف قیمت اپل ایدی در بازار؟

شاید برای شما این سوال مطرح شود که دلیل اختلاف قیمت اپل ایدی ها چیست ؟ پاسخ آن تفاوت در ایمیل اکانت است بعضی از اپل آیدی ها از ایمیل های رسمی مثل yahoo یا gmail یا mail استفاده میکنند که ساخت آن زمان بر اما مطمئن است و اطلاعات این ایمیل و امکان دسترسی به آن نیز ممکن است و در صورت غیر فعال شدن اپل ایدی به هر دلیل به راحتی اکانت را می توان فعال کرد اما در مواردی که از ایمیل های روی میل سرور سایت فروشنده استفاده می شود امکان دسترسی به ایمیل نیست و این یعنی پایان عمر اپل ایدی شما و ٰاطلاعاتی که روی آیکلود داشتید. یا باید قید داشتن اپل ایدی که داشتید را بزنید . یا اینکه پرداخت هزینه مجدد برای فعال کردن اکانت اپل آیدی شما به فروشنده که البته این کار درستی نیست.

بنابراین در حال حاضر اکانت هایی که در بازار با قیمت های 2000 یا 3000 یا 4000 یا 5000 تومان فروخته می شوند دارای این مشکل هستند و ما خرید آن را به شما توصیه نمیکنیم البته انتخاب با شماست اما باید بدانید که هیچ محصول با کیفیتی ارزان نیست و هیچ ارزانی بی حکمت نیست.

اما اکانت ها ی دارای ایمیل رسمی مثل yahoo یا gmail دارای هزینه کمی بالاتر هستند اما معتبر بوده و امنیت بیشتری دارند که توصیه ما نیز به شما همین می باشد.

توصیه ما به شما خرید این اکانت و تغییر تمام اطلاعات و شخصی سازی آن می باشد.

خرید اپل آیدی | خرید اپل ایدی

انواع اپل ایدی در بازار

انواع اپل آیدی موجود در بازار و تفاوت آن ها ؟

شاید هنگام خرید اپل آیدی متوجه تفاوت آن ها شده باشید اما واقعیت این است که تفاوتی بین آن ها و جود ندارد تنها تفاوت در نوع انتخاب و ایمیل اپل ایدی توسط شماست .اصولا اپل آیدی در دو نوع اپل آیدی آماده و اپل آیدی دلخواه ساخته می شود که به صورت مجازی یا فیزیکی قابل خریداری است. اپل آیدی کارتی که در بازار موجود است نیز از نوع اپل آیدی آماده آمریکا است که بر روی کارت چاپ شده است و در اختیار مشتریان قرار می گیرد. 

خرید اپل آیدی | خرید اپل ایدی

اپل ایدی دلخواه چیست؟

اپل ایدی دلخواه چیست؟

اپل ایدی دلخواه اکانتی است که با ایمیل شخصی  شما که در مرحله خرید وارد میکنید ساخته می شود و توسط خودتان پس از ساخت وریفای می شود. این اکانت تفاوتی با اکانت اپل ایدی آماده ندارد فقط تفاوت این است که ایمیل آن ایمیل شخص خودتان است . 

خرید اپل آیدی | خرید اپل ایدی

خرید اپل آیدی آماده آمریکا

خرید اپل آیدی آماده آمریکا چیست؟

اپل آیدی آماده آمریکا اکانتی است که با ایمیل های معتبر ساخته و تایید شده است و پس از خرید به صورت آنی و اتوماتیک در اختیار شما قرار میگیرد و می توانید پس  از تغیر رمز عبور یا اطلاعات امنیتی و حتی تغییر ایمیل از آن ها استفاده کنید.

خرید اپل آیدی | خرید اپل ایدی

خرید اپل آیدی آمریکا

چرا خرید اپل ایدی امریکا ؟

اپل آیدی آمریکا مستقیما بر روی اپ استور امریکا ساخته می شود  که دارای کاملترین سطح دسترسی به امکانات و نرم افزار ها  بازی ها  و خدمات شرکت اپل می باشد. و از این رو بهترین گزینه برای خرید اپل آیدی آمریکا  است که با توجه به اطلاعات کشور آمریکا ساخته و تایید می شود.

خرید اپل آیدی | خرید اپل ایدی

خرید اپل آیدی رایگان یا ارزان

خرید اپل آیدی رایگان یا ارزان؟

اصولا اپل آیدی رایگان است اما در ایران به دلیل تحریم و مشکلات ساخت آن ؛ اپل آیدی ساخته شده و با قیمت ارزان به کاربران فروخته می شود این قیمت به دلیل صرف زمان و هزینه برای ایجاد امکانات لازم برای دور زدن تحریم و حل مشکلات ساخت اپل آیدی است .

سایت های مختلف در صفحه اول گوگل و همین طور فروشگاه های سطح شهر با قیمت ها ی مختلف اقدام به فروش اپل آیدی میکنند. برخی از این سایت ها یا فروشگاه ها اپل آیدی را با قیمت های چند هزار تومان و بسیار کمتر به فروش می رسانند یکی از دلایل قیمت پایین این سایت ها استفاده از ایمیل های ساخته شده بر روی میل سرور های شخصی  و دامنه های سایت فروشنده ها است برای همین امکان دسترسی به ایمیل اکانت اپل آیدی در بسیاری از مواقع برای شما ممکن نیست . یعنی آن ها امکان دسترسی به پنل ایمیل را به شما نمی دهند درنتیجه اگر به دلایل امنیتی اکانت اپل ایدی شما  موقتا غیر فعال شود شما نیازمند پرداخت هزینه یا درخواست پشتیبانی از آن ها خواهید شد. به همین دلیل این سایت ها اپل آیدی را با قیمت ارزان تر  به فروش می رسانند .

هیچ ارزانی بی حکمت نیست . در نتیجه اگر این میل سرورها هک شوند یا در بلک لیست اپل قرار بگیرند امکان غیر فعال شدن رنج وسیعی از این اپل آیدی ها وجود دارد . که منجر به disable شدن اکانت شما نیز می شود . 

اما برخلاف این نوع سایت ها اگر ایمیل اکانت شما بر روی میل سرورهایی مثل گوگل یا یاهو یا میل داتکام ساخته شود چون این شرکت ها اعتبار جهانی دارند امکان وارد بلک لیست شدن توسط اپل را ندارند . و اتفاق فوق برای آن ها نمی افتد . توصیه ما به شما استفاده از همین سایت ها است که قیمت کمی بیشتری دارند اما مطمئن تر هستند.

دلیل اختلاف فاحش قیمت توسط فروشگاه های سطح شهر نیز این است که آن ها اکانت اپل آیدی را از ما  به صورت عمده و با تخفیف می خرند و با قیمت های بالا به فروش می رسانند.

خرید اپل آیدی | خرید اپل ایدی

خرید اپل آیدی معتبر

کدام اپل آیدی برای خرید معتبرتر است؟

اصولا اگر قصد استفاده شخصی از اپل آیدی را دارید می توانید از هر دو به انتخاب خود یکی را انتخاب کنید. اما با توجه به تغییرات شرکت اپل در ساخت اپل آیدی و وریفای کردن آن و با توجه به مسائل امنیتی توصیه می شود از اپل آیدی آماده آمریکا استفاده کنید.

در این محصول پس از خرید می توانید اکانت ایمیل آن را تغییر داده و به ایمیل دلخواه خود تبدیل کنید. همچنین قابلیت تغییر در سوالات امنیتی و رمز عبور و غیره و تعریف ایمیل نجات برای جلوگیری از بلاک شدن اکانت نیز وجود دارد. و دیگر نیازی نیست که اطلاعات ایمیل خود یا رمز عبور ایمیل خود را در اختیار سازنده بگزارید. در صورت disable شدن اکانت اپل آیدی به هر دلیل و عدم دسترسی و دانلود از app store و itunes در گوشی های آیفون نیز می توانید اپل آیدی دارای مشکل را با یک اپل آیدی دیگر جایگزین کنید. در این صورت ایمیل شخصی خودتان در بلک لیست اپل قرار نگرفته است. 

شما اکانت اپل آیدی آماده را می خرید و آن را به اپل آیدی دلخواه خود تغییر میدهید برای این کار میتوانید از آموزش نحوه تغییر ایمیل اپل آیدی استفاده کنید. 
توصیه ما به شما خرید اپل آیدی آماده آمریکا است که بر روی میل سرورهای معتبر mail.com , yahoo , gmail  ساخته می شود و اطلاعات لازم برای دسترسی به ایمیل نیز همراه با اپل آیدی در اختیار شما قرار میگیرد و با در اختیار داشتن خود ایمیل اولیه اپل آیدی امکان مدیریت اکانت در مواقع لازم را دارید و دیگر نگرانی از این بابت نخواهید داشت. 

خرید اپل آیدی | خرید اپل ایدی

خرید اپل آیدی کارتی

خرید اپل آیدی کارتی

 اپل آیدی کارتی یا کارت اپل آیدی که در بازار به فروش میرسد نیز همان اپل آیدی آمریکا است که بر روی  ایمیل های از قبل آماده ساخته شده و بر روی کارت با جنس های مختلف چاپ شده و به صورت فیزیکی در فروشگاه های سطح شهر به فروش میرسد. این نوع از اپل آیدی هیچ تفاوتی با اپل آیدی آماده که در سایت های اینترنتی فروخته می شوند ندارد. فقط در هنگام خرید باید به نوع ایمیل آن و اینکه از کدام سرویس دهنده ایمیل استفاده میکند توجه کنید و اینکه آیا امکان دسترسی به خود ایمیل نیز ممکن است یا خیر. همین طور داشتن اطلاعات و سوالات و پاسخ های امنیتی که باید بر روی کارت چاپ شده باشد. هزینه بالاتر این کارت ها به خاطر چاپ کارت است . و فروش توسط فروشندگان که واسطه فروش یا پخش کننده هستند . توصیه ما به شما خرید مستفیم اپل آیدی معتبر آمریکا از سایت های اینترنتی با قابلیت پشتیبانی آنلاین است.

خرید اپل آیدی | خرید اپل ایدی

چرا باید از اپل آیدی استفاده کنیم ؟

چرا باید از اپل آیدی استفاده کنیم ؟

هر دستگاه یا دیوایس شرکت اپل برای فعال شدن و دسترسی به امکانات مختلف و مدیریت آن نیاز به یک شناسه نزد شرکت اپل دارد که عبارت است از یک ایمیل شخصی و یک رمز عبور که اصطلاحا اپل آیدی نامیده  می شود. بدون اکانت اپل ایدی امکان دسترسی به خدمات اپل و دانلود و نصب نرم افزارها از appstore  و  itunes  ممکن نیست.

همچنین با داشتن یک اپل آیدی معتبر و وریفای شده می توان علاوه بر دسترسی به اپ استور و آیتونز از آیکلود و شارژ اکانت با گیفت کارت و  قابلیت کنترل و ردیابی گوشی یا دیوایس های اپل نیز استفاده کرد. 

داشتن اپل آیدی برای هر کاربر که قصد استفاده از خدمات اپل را دارد کاملا ضروری است.

خرید اپل آیدی | خرید اپل ایدی

چرا خرید اپل آیدی ؟

چرا خرید اپل آیدی ؟

خرید اپل آیدی - به دلیل تحریم ایران و نبود اپ استور ایران و اینکه شرکت اپل امکان ساخت اکانت اپل آیدی را به کاربران ایرانی نمی دهد ناگزیر به استفاده از اپل ایدی سایر کشورها هستیم مانند اپل ایدی آمریکا .  با توجه به مشکلات متعدد در ساخت اپل ایدی مانند عدم امکان ساخت با استفاده از vpn  و مشکلات آن ؛ عدم تایید یا وریفای شدن نهایی ؛ مسدود شدن  اپل آیدی مدتی بعد از ساخت با vpn ؛  نیاز به دانستن دانش شبکه و دسترسی به vps به جای vpn  که هزینه بالایی را برای ساخت اپل آیدی توسط خود کاربر ایجاد میکند بهترین گزینه در ایران خرید اپل آیدی  با هزینه کمتر و مقرون به صرفه تر است .برای خرید اپل آیدی می توانید از سایت اپل آیدی فا برای خرید وساخت اپل‌ آیدی معتبر استفاده کنید.

خرید اپل آیدی | خرید اپل ایدی