خرید اپل آیدی آماده آمریکا چیست؟

خرید اپل آیدی آماده آمریکا اکانتی است که با ایمیل های معتبر ساخته و تایید شده است و پس از خرید به صورت آنی و اتوماتیک در اختیار شما قرار میگیرد و می توانید پس  از تغییر رمز عبور یا اطلاعات امنیتی و حتی تغییر ایمیل از آن ها استفاده کنید.

نکته مهم در این نوع اکانت این است که خیلی مواقع شما به اینباکس این اکانت ها دسترسی ندارید پس برای دسترسی به اطلاع رسانی اپل نیازمند ست کردن ایمیل نجات هستید و از آن بهتر تغییر ایمیل اصلی . 
درست است که این اکانت ها بر روی میل سرور های معتبر یاهو یا گوگل ساخته می شوند اما نوع ایمیل آن ها تجاری است و دارای یک اینباکس مادر است که فقط در اختیار شرکت سازنده این اپل آیدی ها است و دارای یک ایمیل نجات . 

شما باید بعد از خرید اپل آیدی آماده آمریکا ایمیل اصلی و ایمیل نجات اپل آیدی را تغییر دهید  و با ایمیل خودتان جایگیزین کنید. 

اگر این کار را نکنید مسئولیت انجام ندادن این کار به عهده خودتان است . و در صورت برخورد به هر مشکلی در آینده  شما مقصر هستید . کلیه اکانت های اپل آیدی آماده که در سطح وب و شهر به فروش میرسند همینطور هستند و با این شرط در اختیار شما قرار میگیرند که بعد از خرید اپل ایدی آن را شخصی سازی کنید . 

برای اینکار از آموزش های سایت اپل ایدی فا استفاده کنید. 

خرید اپل آیدی | خرید اپل ایدی