خرید اپل آیدی رایگان یا ارزان؟

اصولا اپل آیدی رایگان است اما در ایران به دلیل تحریم و مشکلات ساخت آن ؛ اپل آیدی ساخته شده و با قیمت ارزان به کاربران فروخته می شود این قیمت به دلیل صرف زمان و هزینه برای ایجاد امکانات لازم برای دور زدن تحریم و حل مشکلات ساخت اپل آیدی است .

سایت های مختلف در صفحه اول گوگل و همین طور فروشگاه های سطح شهر با قیمت ها ی مختلف اقدام به فروش اپل آیدی میکنند. برخی از این سایت ها یا فروشگاه ها اپل آیدی را با قیمت های چند هزار تومان و بسیار کمتر به فروش می رسانند یکی از دلایل قیمت پایین این سایت ها استفاده از ایمیل های ساخته شده بر روی میل سرور های شخصی  و دامنه های سایت فروشنده ها است برای همین امکان دسترسی به ایمیل اکانت اپل آیدی در بسیاری از مواقع برای شما ممکن نیست . یعنی آن ها امکان دسترسی به پنل ایمیل را به شما نمی دهند درنتیجه اگر به دلایل امنیتی اکانت اپل ایدی شما  موقتا غیر فعال شود شما نیازمند پرداخت هزینه یا درخواست پشتیبانی از آن ها خواهید شد. به همین دلیل این سایت ها اپل آیدی را با قیمت ارزان تر  به فروش می رسانند .

هیچ ارزانی بی حکمت نیست . در نتیجه اگر این میل سرورها هک شوند یا در بلک لیست اپل قرار بگیرند امکان غیر فعال شدن رنج وسیعی از این اپل آیدی ها وجود دارد . که منجر به disable شدن اکانت شما نیز می شود . 

اما برخلاف این نوع سایت ها اگر ایمیل اکانت شما بر روی میل سرورهایی مثل گوگل یا یاهو یا میل داتکام ساخته شود چون این شرکت ها اعتبار جهانی دارند امکان وارد بلک لیست شدن توسط اپل را ندارند . و اتفاق فوق برای آن ها نمی افتد . توصیه ما به شما استفاده از همین سایت ها است که قیمت کمی بیشتری دارند اما مطمئن تر هستند.

دلیل اختلاف فاحش قیمت توسط فروشگاه های سطح شهر نیز این است که آن ها اکانت اپل آیدی را از ما  به صورت عمده و با تخفیف می خرند و با قیمت های بالا به فروش می رسانند.

فراموش نکنید که شما می توانید اپل آیدی را به صورت کاملا رایگان بسازید و هزینه ای پرداخت نکنید اما اگر به هر دلیل در ساخت اپل آیدی به مشکل خوردید می توانید از خدمات خرید اپل آیدی به صورت خرید اپل ایدی استفاده کنید .

خرید اپل آیدی | خرید اپل ایدی