قوانین سایت - اپل آیدی فا.

ما در فروشگاه اپل آیدی فا سعی داریم هرآنچه شما برای داشتن یک اپل آیدی امن و مطمئن لازم دارید را فراهم کنیم.

هر محصول به یک نفر فروخته می شود که خریدار می تواند از اکانت خود بر روی سه دستگاه یا دیوایس همزمان استفاده کند.

کلیه محصولات واطلاعات آن بر اساس مشخصات حقیقی آمریکا ایجاد شده است مانند آدرس های اصلی امریکا  ای پی امریکا کد پستی و پیش شماره های واقعی و دقیق آمریکا.

کلیه محصولات فروخته شده دارای کلیه سوالات امنیتی می باشد.

اپل آیدی های تحویل فوری وریفای شده هستند وامکان تغییر رمز و سوالات امنیتی را دارا می باشند.

اپل آیدی های تحویل فوری با ایمیل های واقعی توسط سرورهای ما ساخته شده اند لذا مشتری موظف به تغیر آن ها به هر ایمیل دلخواه می باشد  همچنین تعیین ایمیل نجات به عنوان ایمیل دوم برای جلوگیری از مسدود شدن حساب توسط اپل به عهده مشتری است.

اپل آیدی های با ایمیل دلخواه با ایمیل ارائه شده توسط شما ساخته می شوند ودر ساعات کاری به شما ارائه می گردد. کاربر باید پس از دریافت آن از طریق ایمیل خود نسبت به تائید یا وریفای نمودن اکانت خود و همینطور تغییر رمز و سایر مشخصات اقدام نماید.

خریدار موظف است از بخش آموزش این سایت استفاده نموده و بعد از خرید محصول اقدام به تغییر کلیه اطلاعات امنیتی خود شامل رمز عبور تاریخ تولد سه سوال امنیتی و پاسخ آن ها نماید همچنین تغییر ایمیل نجات برای جلوگیری از مسدود شده حساب کاربری خود در سایت شرکت اپل ضروری است.

سلب مسئولیت: 

طلاعات شما نزد ما محفوظ است و در اختیار دیگران قرار نمیگیرد.

خریدار موظف به نگهداری و حفاظت از اطلاعات خود است .

در صورت در اختیار دیگران قرار گرفتن و عدم نگهداری شما از اطلاعات خود  این وبسایت هیچ مسئولیتی به عهده ندارد

فروشگاه ما با استفاده از پروتکلهای امن ssl کلیه اطلاعات مابین شما کاربر گرامی با سایت را به منظورامنیت بیشتر و مقابله با هرگونه شنود یا سرقت اطلاعات رمز نگاری نموده است 

خریدار باید برای استفاده اولیه از اپل ایدی خود از آی پی (ip) آمریکا برای اتصال به appstore استفاده کند این مسئله برای جلوگیری از مسدود شدن اکانت توسط شرکت اپل ضروری است.

خطا ها وارورهای سیستماتیک که تمامی اکانت های اپل آیدی به صورت سراسری مشهود است مانند ارورهای 1009 و غیره مربوط به اکانت های ساخته شده نیست بلکه به واسطه تحریم های بین المللی بر (ip) ایران است لذا مواجه شدن با این گونه مشکلات نفی کیفیت محصولات این فروشگاه نمی باشد.