اپل آیدی چیست؟

اپل آیدی  - Apple id  عبارت است از حساب کاربری شما نزد اپل که از طریق اپل ایدی می توانید دستگاه ها و دیوایس ها ی مختلف خود را از طریق این شناسه کاربری فعال کرده  و کنترل کنید به عبارت دیگر اپل ایدی شامل یک حساب ایمیل و یک رمزعبور  تاریخ تولد و  3سوال امنیتی  است  که با  عضویت و طی مراحل ثبت نام  به شرکت اپل معرفی و تایید شده است  و از طریق اپل آیدی می توانید اقدام به ورود و استفاده از دستگاه  مدیریت و  کنترل از راه دور قفل کردن دستگاه شارژ و دانلود و نصب و خرید از اپل استور و آیتونز نمایید .و از تمام قابلیت های و امکانات متنوع شرکت اپل استفاده نمایید .

هرمحصول اپل برای فعال شدن و مدیریت نیاز به حساب کاربری یا اپل ایدی نزد اپل دارد تا از طریق آن بتوانید از قابلیت ها و امکانات متنوع این شرکت استفاده کنید.

 اصولا اپل ایدی رایگان است  اما به دلیل تحریم برخی از کشورها مانند ایران امکان ساخت آن برای کاربران ایرانی با آی پی ایران وجود ندارد. از این رو کاربران ایرانی با تغییر آی پی اقدام به دور زدن تحریم و  ساخت اپل آیدی می کنند که با توجه به الگوریتم های اپل یا امکان ساخت نخواهد بود و کاربران با ارور های متعدد در هنگام تکمیل فرایند ساخت مواجه میشوند یا اکانت آن ها بعد از مدتی غیر فعال شده و امکان دسترسی به تمام اطلاعات آن ها غیر ممکن می شود.

برای حل این مشکل نیاز به استفاده از روش های خاص و متعددی است که عموما نیاز به استفاده از دانش شبکه می باشد از این رو در سال های اخیر درجهت حل این مشکل وب سایت هایی مثل appleidfa.com اقدام به ساخت اپل ایدی معتبر و تایید شده امریکا با ایمیل ها ی رسمی کرده اند تا کاربران ایرانی با مشکل ساخت و دسترسی به اپل آیدی مواجه نشوند .

اقداماتی که با داشتن اپل آیدی برای شما میسراست:

  • دانلود و نصب برنامه های رایگان بر روی دیوایس های اپلی مانند آیفون آیپد مک و آیپاد.
  • امکان شارژ اکانت اپل ایدی با استفاده از کارت های اعتباری یا گیفت کارت و خرید برنامه ها ی پولی از appstore  یا  itunes
  • امکان دسترسی به icloude و ذخیره اطلاعات شخص مانند فیلم و تصویر و ...بر روی فضای ابری این شرکت.
  • امکان دسترسی به برنامه ها و بازی های خریداری شده بر رو ی گوشی یا دیوایس جدید فقط با ست کردن اکانت اپل ایدی بر روی دستگاه جدید.
  • امکان رد گیری و فقل کردن گوشی مفقود شده یا سرقتی با استفاده ازاکانت اپل آیدی.
  • و.......

برای خرید اپل آیدی معتبر امریکا می توانید از سایت اپل آیدی فا اقدام به خرید اپل ایدی نمایید.